AKTUALNOŚCI 2014/2015

 

Aktualności rok szkolny 2013/2014 zobacz
Aktualności rok szkolny 2012/2013 zobacz
Aktualności rok szkolny 2011/2012 zobacz
Aktualności rok szkolny 2010/2011 zobacz
Aktualności rok szkolny 2009/2010 zobacz
Aktualności rok szkolny 2008/2009 zobacz
Aktualności rok szkolny 2007/2008 zobacz
Aktualności rok szkolny 2006/2007 zobacz

 

Zakończenie roku szkolnego 26 czerwca (piątek) Godz. 17.30



Lista osób zakwalifikowanych do nauki w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie na rok szk. 2015/2016

1. Budnik Maja
2. Bukowska Marta
3. Bezrudczyk Maciej
4. Chajec Idalia
5. Choroszewska Sabina
6. Chmielewska Maja
7. Ćwikowska Marta
8. Frąckiewicz Jan
9. Nosalik Jan
10. Gajewicz Maciej
11. Gulan Hubert Jakub
12. Jakubiak Kamila
13. Jasiński Maksymilian
14. Jakubowicz Patryk
15. Jeglińska Maja
16. Jonik Marek
17. Juchniewicz Laura
18. Kamiński Mateusz
19. Klejps Aleksandra
20. Klejps Olaf
21. Koniecko Rafał
22. Koństańczuk Rafał
23. Kotwica Antonina
24. Krysztofik Bartłomiej
25. Maksimowski Marek
26. Mejcz Daria
27. Mojsiewicz Marta
28. Mołodziejko Malwina
29. Naumowicz Joanna
30. Potapowicz Weronika
31. Prokop Maja
32. Puchlik Jakub
33. Radkiewicz Ewelina
34. Rudziewicz Krystyna Wiktoria
35. Sentkowska Emilia Kinga
36. Siemienowicz Karolina
37. Siewiec Julia Wiktoria
38. Sokołowska Hanna
39. Suchocka Amelia
40. Szczykowska Klaudia
41. Szczecina Eliza
42. Sturgulewska Joanna
43. Szantar Dawid
44. Szymczak Anna
45. Śniadkowska Maja
46. Truszkowska Laura
47. Wierciński Kuba
48. Wasilewicz Marcin
49. Wnukowska Julia
50. Wojciechowska Oliwia
51. Wrona Amelia
52. Zdancewicz Wiktor

Lista zakwalifikowanych nie jest jednoznaczna z listą przyjętych, która ukaże się 5 sierpnia 2015r.


Lista osób nie zakwalifikowanych do nauki w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie na rok szk. 2015/2016


1. Dąbrowska Lena
2. Gałęzia Michał
3. Koniecko Michał
4. Sieńko Gabriela
5. Suchodolski Gabriel
6. Śledziewska Kinga
7. Wasilewicz Pola
8. Wojewnik Filip
 


Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na badanie przydatności do instrumentu - FORTEPIAN W dniu 10 czerwca (środa) 2015r godz. 15.00 - sala nr 6 (bud. C)

1. Budnik Maja
2. Bukowska Marta
3. Chajec Idalia
4. Chmielewska Maja
5. Choroszewska Sabina
6. Dadura Antonina

Godz. 16.00
7. Dąbrowska Lena
8. Gajewicz Maciej
9. Gulan Hubert Jakub
10. Jakubiak Kamila
11. Jeglińska Maja
12. Klejps Aleksandra

Godz. 17.00
13. Klejps Olaf
14. Kotwica Antonina
15. Mejcz Daria
16. Mojsiewicz Marta
17. Naumowicz Joanna
18. Nosalik Jan

W dniu 11 czerwca (czwartek) 2015r godz. 15.00 - sala nr 6 (bud. C)
19. Prokop Maja
20. Radkiewicz Ewelina
21. Rudziewicz Krystyna Wiktoria
22. Siedlecka Oliwia
23. Siemienowicz Karolina
24. Siewiec Julia Wiktoria

Godz. 16.00
25. Sokołowska Hanna
26. Sturgulewska Joanna
27. Suchocka Amelia
28. Szczecina Eliza
29. Szymczak Anna
30. Śledziewska Kinga
31. Wasilewicz Pola
32. Wnukowska Julia
33. Wojciechowska Oliwia


Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na badanie przydatności do instrumentu – SKRZYPCE, WIOLONCZELA  W dniu 10 czerwca (środa) 2015r godz. 15.00 - sala nr 10 (bud. C)

1. Bukowska Marta
2. Chajec Idalia
3. Ćwikowska Marta
4. Dadura Antonina
5. Dąbrowska Lena
Godz. 16.00
6. Jeglińska Maja
7. Juchniewicz Laura
8. Kotwica Antonina
9. Mejcz Daria
10. Mołodziejko Malwina
Godz. 17.00
11. Naumowicz Joanna
12. Nosalik Jan
13. Sentkowska Emilia
14. Siedlecka Oliwia
15. Siemienowicz Karolina

W dniu 11 czerwca (czwartek) 2015r sala nr 10 (bud. C)

Godz. 15.00
16. Sieńko Gabriela
17. Siewiec Julia Wiktoria
18. Sokołowska Hanna
19. Sturgulewska Joanna
20. Szczecina Eliza

Godz. 16.00
21. Szczykowska Klaudia
22. Szymczak Anna
23. Śledziewska Kinga
24. Wojciechowska Oliwia
25. Wojewnik Filip
26. Wrona Amelia


Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na badanie przydatności do instrumentu - GITARA W dniu 10 czerwca (środa) 2015r sala nr 22 bud. A
Godz. 15.00
1. Bezrudczyk Maciej
2. Budnik Maja
3. Dadura Antonina
4. Dąbrowska Lena
5. Gajewicz Maciej
6. Gulan Hubert Jakub
7. Jasiński Maksymilian
8. Klejps Aleksandra
9. Klejps Olaf
10. Koniecko Rafał
11. Kotwica Antonina
12. Mejcz Daria

Godz. 16.00
13. Nosalik Jan
14. Potapowicz Weronika
15. Siedlecka Oliwia
16. Sturgulewska Joanna
17. Sucholdolski Gabriel
18. Szantar Dawid
19. Szczykowska Klaudia
20. Szymczak Anna
21. Śledziewska Kinga
22. Śniadkowska Maja
23. Truszkowska Laura
24. Wierciński Kuba


Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na badanie przydatności do instrumentu – perkusja w dniu 11 czerwca (CZWARTEK) 2015r godz. 15.00 sala nr 23 bud. A

Godz. 15.00

1. Gulan Hubert Jakub
2. Jakubowicz Patryk
3. Jasiński Maksymilian
4. Klejps Aleksandra
5. Klejps Olaf
6. Koniecko Michał
7. Koniecko Rafał
8. Kotwica Antonina

Godz. 16.00
1. Mejcz Daria
2. Sobolewska Oliwia
3. Suchodolski Gabriel
4. Szantar Dawid
5. Szczecina Eliza
6. Wojewnik Filip
7. Wrona Amelia
8. Zdancewicz Wiktor

Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na badanie przydatności do instrumentu – Instrumenty dęte: flet, klarnet, saksofon, trąbka w dniu 11 czerwca (CZWARTEK) 2015r godz. 15.00 sala nr 3 bud. C

Godz. 15.00
1. Chajec Idalia
2. Jonik Kacper
3. Kamiński Mateusz
4. Klejps Aleksandra
5. Konstańczuk Rafał
6. Puhlik Jakub
Godz. 16.00
7. Sobolewska Oliwia
8. Wasilewicz Marcin
9. Wojewnik Filip


Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na badanie przydatności do instrumentu - akordeonu w dniu 11 czerwca (CZWARTEK)2015r godz. 15.00 sala nr 13 bud. B

Godz. 15.00
1. Bezrudczyk Maciej
2. Bukowska Marta
3. Frąckiewicz Jan
4. Gałęzia Michał
5. Jeglińska Maja
6. Klejps Olaf
Godz. 16.00
7. Koniecko Michał
8. Krysztofik Bartłomiej
9. Maksimowski Marek
10.Mejcz Daria
11.Sobolewska Oliwia


 


Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na egzamin wstępny
 

W dniu 8 czerwca (poniedziałek)
godz. 15.00 - sala nr 1 bud. C
1. Budnik Maja
2. Bukowska Marta
3. Bezrudczyk Maciej
4. Chajec Idalia
5. Choroszewska Sabina
6. Chmielewska Maja
7. Ćwikowska Marta
8. Dadura Antonina
9. Dąbrowska Lena
10. Frąckiewicz Jan
Godz. 16.00
11. Gajewicz Maciej
12. Gałęzia Michał
13. Gulan Hubert Jakub
14. Jakubiak Kamila
15. Jasiński Maksymilian
16. Jakubowicz Patryk
17. Jeglińska Maja
18. Jonik Marek
19. Juchniewicz Laura
20. Kamiński Mateusz
Godz. 17.00
21. Klejps Aleksandra
22. Klejps Olaf
23. Koniecko Michał
24. Koniecko Rafał
25. Koństańczuk Rafał
26. Kotwica Antonina
27. Krysztofik Bartłomiej
28. Maksimowski Marek
29. Mejcz Daria
30. Mojsiewicz Marta

W dniu 9 czerwca (wtorek)
godz. 15.00 - sala nr 1 bud. C

31. Mołodziejko Malwina
32. Naumowicz Joanna
33. Nosalik Jan
34. Potapowicz Weronika
35. Prokop Maja
36. Puchlik Jakub
37. Radkiewicz Ewelina
38. Rudziewicz Krystyna Wiktoria
39. Sentkowska Emilia Kinga
40. Siedlecka Oliwia
Godz. 16.00
41. Siemienowicz Karolina
42. Sieńko Gabriela
43. Siewiec Julia Wiktoria
44. Sobolewska Oliwia
45. Sokołowska Hanna
46. Suchodolski Gabriel
47. Suchocka Amelia
48. Szczykowska Klaudia
49. Szczecina Eliza
50. Sturgulewska Joanna
Godz. 17.00
51. Szantar Dawid
52. Szymczak Anna
53. Śledziewska Kinga
54. Śniadkowska Maja
55. Truszkowska Laura
56. Wierciński Kuba
57. Wasilewicz Marcin
58. Wasilewicz Pola
59. Wnukowska Julia
60. Wojciechowska Oliwia
61. Wojewnik Filip
62. Wrona Amelia
63. Zdancewicz Wiktor
 


Dni - 5 i 6 czerwca (piątek i sobota b.r.) są dniami wolnymi od zajęć.
Szkoła nieczynna


Listy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do PSM w Augustowie na zajęcia przygotowawcze

W dniu 1 czerwca (poniedziałek) godz. 15.00  sala nr 1 – nauczyciel p. Małgorzata Witońska -Lange

1. Budnik Maja
2. Bukowska Marta
3. Chajec Idalia
4. Chmielewska Maja
5. Ćwikowska Marta
6. Dadura Antonina
7. Dąbrowska Lena
8. Frąckiewicz Jan
9. Gałęzia Michał
10. Gulan Hubert Jakub
11. Jakubiak Kamil

W dniu 1 czerwca (poniedziałek) godz. 15.30 sala nr 1 – nauczyciel p. Małgorzata Witońska -Lange

1. Jakubowicz Patryk
2. Jeglińska Maja
3. Juchniewicz Laura
4. Klejps Aleksandra
5. Klejps Olaf
6. Koniecko Michał
7. Koniecko Rafał
8. Kotwica Antonina
9. Krysztofik Bartłomiej
10. Mejcz Daria
11. Mojsiewicz Marta


W dniu 1 czerwca (poniedziałek) godz. 15.00 sala nr 17 – nauczyciel p. Emil Kulbacki

1. Naumowicz Joanna
2. Nosalik Jan
3. Prokop Maja
4. Radkiewicz Ewelina
5. Rudziewicz Krystyna Wiktoria
6. Sentkowska Emilia Kinga
7. Siedlecka Oliwia
8. Siemienowicz Karolina
9. Sieńko Gabriela
10. Siewiec Julia Wiktoria
11. Sokołowska Hanna
12. Suchodolski Gabriel


W dniu 1 czerwca (poniedziałek) godz. 15.30 sala nr 17 – nauczyciel p. Emil Kulbacki

1. Sturgulewska Joanna
2. Szantar Dawid
3. Szymczak Anna
4. Śledziewska Kinga
5. Śniadkowska Maja
6. Truszkowska Laura
7. Wasilewicz Pola
8. Wnukowska Julia
9. Wojciechowska Oliwia
10. Wojewnik Filip
11. Wrona Amelia
12. Zdancewicz Wiktoria


W dniu 2 czerwca (wtorek) godz. 15.00 sala nr 1 – nauczyciel p. Dorota Frydrych

 1. Budnik Maja
2. Bukowska Marta
3. Chajec Idalia
4. Chmielewska Maja
5. Ćwikowska Marta
6. Dadura Antonina
7. Dąbrowska Lena
8. Frąckiewicz Jan
9. Gałęzia Michał
10. Gulan Hubert Jakub
11. Jakubiak Kamil

W dniu 2 czerwca (wtorek) godz. 15.30 sala nr 1 – nauczyciel p. Dorota Frydrych


1. Jakubowicz Patryk
2. Jeglińska Maja
3. Juchniewicz Laura
4. Klejps Aleksandra
5. Klejps Olaf
6. Koniecko Michał
7. Koniecko Rafał
8. Kotwica Antonina
9. Krysztofik Bartłomiej
10. Mejcz Daria
11. Mojsiewicz Marta


W dniu 2 czerwca (wtorek) godz. 15.00 sala nr 17 – nauczyciel p. Katarzyna Nikolopoulou

1. Naumowicz Joanna
2. Nosalik Jan
3. Prokop Maja
4. Radkiewicz Ewelina
5. Rudziewicz Krystyna Wiktoria
6. Sentkowska Emilia Kinga
7. Siedlecka Oliwia
8. Siemienowicz Karolina
9. Sieńko Gabriela
10. Siewiec Julia Wiktoria
11. Sokołowska Hanna
12. Suchodolski Gabriel

W dniu 2 czerwca (wtorek) godz. 15.30  sala nr 17 – nauczyciel p. Katarzyna Nikolopoulou

1. Sturgulewska Joanna
2. Szantar Dawid
3. Szymczak Anna
4. Śledziewska Kinga
5. Śniadkowska Maja
6. Truszkowska Laura
7. Wasilewicz Pola
8. Wnukowska Julia
9. Wojciechowska Oliwia
10. Wojewnik Filip
11. Wrona Amelia
12. Zdancewicz Wiktoria


W dniu 2 czerwca (wtorek) godz. 16.00 sala nr 17 – nauczyciel p. Emil Kulbacki

1. Bezrudczyk Maciej
2. Choroszewska Sabina
3. Jonik Kacper
4. Konstańczuk Rafał
5. Mołodziejko Malwina
6. Puchlik Jakub
7. Wasilewicz Marcin
8. Wierciński Kuba



I Wewnątrzszkolny Konkurs Wokalny 2015

REGULAMIN

1. Kiedy i gdzie?
Konkurs odbędzie się 24 czerwca 2015 r. o godz. 1600 w Sali Koncertowej PSM w Augustowie

2. Kto może brać udział?
Zapraszamy utalentowanych wokalnie solistów – uczniów PSM w Augustowie, w następujących kategoriach klasowych:

 Klasy I-III/6 i klasa I/4
 Klasy IV i V/6; II i III/4
 Klasy VI/6 i IV/4

3. Co trzeba przygotować?
 
jeden utwór w języku polskim
 akompaniament: na żywo lub z nośnika audio (CD).

4. Jak zgłosić chęć udziału?
Wypełnioną kartę zgłoszenia (do pobrania w Sekretariacie szkoły) należy dostarczyć do dnia 16 czerwca br. do Sekretariatu PSM im. Emila Młynarskiego w Augustowie z dopiskiem „Konkurs Wokalny 2015”.
Kartę można również przesłać drogą elektroniczną: emileven@wp.pl
Regulamin i karta zgłoszenia są również do pobrania na stronie:
www.szkola-muzyczna.com.pl

5. Kryteria oceny:
umiejętności wokalne,
interpretacja i oryginalność wykonania,
dobór repertuaru do możliwości wykonawcy
ogólny wyraz artystyczny.

6. Nagrody:
Wszyscy wykonawcy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Uczestnicy nagrodzeni przez jury otrzymają nagrody i wyróżnienia, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

7. Sprawy organizacyjne:
Uczestnicy proszeni są o stawienie się w szkole w dniu konkursu w godzinach 15.00-16.00 w celu sprawdzenia płyt i ewentualnej próby mikrofonu na scenie.


8. Dodatkowe informacje dotyczące imprezy:
- Emil Kulbacki tel. 505 724 354,
emileven@wp.pl

KARTA ZGŁOSZENIA do konkursu kliknij


W dniach 22 i 23 maja
(piątek i sobota)
zajęcia z p. Małgorzatą Witońską – Lange nie odbędą się


Uwaga!

Przypominamy, że dzień 30 kwietnia br. (czwartek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, który został ustalony jako jeden z sześciu dni dodatkowo wolnych od zajęć na posiedzeniu Rady Pedagogicznej
na podstawie Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 2 lutego 2011r zmieniające rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego w publicznych szkołach i placówkach artystycznych oraz dzień 2 maja br. (sobota) jest dniem wolnym od pracy (2 maja - szkoła nieczynna).
 


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Suwałkach oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie zapraszają:

Recital fortepianowy pana Marcina Wieczorka

16.04.2015r. (czwartek) godz. 18:00, SALA KONCERTOWA PSM w Suwałkach ul. Noniewicza 83
17.04.2015r. (piątek) godz. 18:00, SALA KONCERTOWA PSM w Augustowie ul. Wybickiego 1



 


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie zaprasza uczniów i nauczycieli klas fortepianu i skrzypiec do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego w Augustowie w dniach 27 – 28 marca 2015r

FORTEPIAN:

27 Marca (piątek) godz. 10oo – 18oo
28 Marca (sobota) godz. 9oo – 14oo
wykładowcy – prof. Robert Marat
- mgr Anna Borkowska

SKRZYPCE:

27 marca (piątek) w godz. 12.00 – 14.30
Przerwa obiadowa 14.30 -15.30
15.30 – 19.00
28 marca (sobota) w godz. 9oo – 14oo
Wykładowca– prof. Maria Orzechowska

Proszę o zgłaszanie uczestników na załączonej karcie zgłoszenia do dnia 24 marca 2015r.
e– mail: psmuz@data.pl

Z poważaniem

Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski

 

KARTA ZGŁOSZENIA na konsultacje  kliknij


 

W dniach od 02 marca (poniedziałek) do 4 marca (środa) włącznie zajęcia z p. Małgorzatą Witońską-Lange nie odbędą się.
 


 

Szanowni dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie klas gitary klasycznej.


Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie zaprasza serdecznie do udziału w zajęciach Ogólnopolskiego Punktu Konsultacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej w Augustowie z gitary klasycznej w dniach 07 -08 marca 2015r

Zajęcia prowadzone będą przez:
St. wykładowcę Ryszarda Bałauszko -
Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina Warszawa
dr Iwonę Bodziak -
PSM I i IIst. w Sanoku
mgr Dariusza Michałowskiego -
PSM I st. Augustów, PSM I i II st. w Suwałkach

Zajęcia odbywać się będą :
07 marca (sobota) w godz. 10.00 -18.00
08 marca (niedziela) w godz. 10.00 -15.00
Proszę o nadsyłanie zgłoszeń uczniów i nauczycieli na załączonej karcie zgłoszenia do dnia
03 marca (wtorek) br.
na adres e-mail: psmuz@data.pl
Szczegółowy harmonogram udziału w zajęciach zostanie utworzony po zamknięciu listy zgłoszeń.
 



Z wyrazami szacunku
Dyrektor Szkoły
mgr Dariusz Michałowski

KARTA ZGŁOSZENIA na konsultacje  kliknij


Wykonawcy koncertu laureatów Szkolnego Konkursu na Utwór Dowolny w dniu 21 stycznia 2015r

I. Orkiestra szkolna
II. Chór

1. Jeliński Maciej
2. Nikolopoulou Melania
3. Filipowicz Konrad
4. Sobolewska Weronika
5. Bartoszewicz Magdalena
6. Bonarska Zuzanna
7. Dziądziak Weronika
8. Rosol Alexandra Natalie
9. Drzemicki Bartosaz
10. Łukawska Luiza
11. Milewska Kamila
12. Hołubowicz Maciej
13. Kozłowska Maja
14. Duet fortepianowy: Lewoc Julia i Łukawska Luiza
15. Kwartet perkusyjny: Michał Bogdanowicz, Bartosz Gajewicz, Gregorowicz Kornelia, Lange Maciej
16. Zespół skrzypcowy : „Skrzypcowe smyki”: Aleksandra Białogłowy, Aleksandra Salik, Monika Sturgulewska, Wiktoria Czaja
17. Zespół rytmiczny kl. II


Protokół ze Szkolnego Konkursu na utwór dowolny w dniu 19 stycznia 2015r  kliknij


Harmonogram Konkursu na utwór dowolny w dniu 19 stycznia 2015r  kliknij


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I st. E. Młynarskiego w Augustowie zaprasza mieszkańców miasta na KONCERT Absolwentów Szkoły, który odbędzie się w dniu 30.12.2014r. (wtorek) o godzinie 17.00 w budynku szkoły przy ulicy Wybickiego 1 w Augustowie. Wstęp wolny


 


W dniach 03 i 05 grudnia br. (środa i piątek) zajęcia z p. Małgorzatą Witońską – Lange nie odbędą się
 


 


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

zaprasza

uczniów i nauczycieli klasy gitary klasycznej do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego CEA w Augustowie w dniach 28 i 29 listopada 2014r prowadzonych przez:

- mgr wykładowca Marek Zieliński – OSM I i II st. Wrocław
- mgr Wojciech Lipiński – ZSM Kielce
- mgr Dariusz Michałowski PSM Ist. Augustów

28 listopada (piątek) w godz. 12.00 - 16.00
29 listopada (sobota) w godz. 9.00 – 14.00

Proszę o zgłaszanie uczestników do dnia 25.XI.2014r do godz. 15.00 na załączonej karcie zgłoszenia. O udziale w konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń e-mail: psmuz@data.pl

Zapraszamy również na Koncert Andrzejkowy „Swing and Bossa” w dniu 28 listopada (piątek) o godz. 18.00 w wykonaniu Aleksandry Lipińskiej i Wojciecha Lipińskiego.
 

Augustów, dn. 18.11.2014r
Z poważaniem
Dyrektor Szkoły
Dariusz Michałowski

karta zgłoszenia pobierz


W dniach 13 – 14 listopada 2014r (czwartek i piątek)
zajęcia z p. Małgorzatą Witońską – Lange nie odbędą się


W dniach 10 i 11 listopada 2014r (poniedziałek i wtorek) zajęcia nie odbędą się.
Szkoła nieczynna




Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

z a p r a s z a

uczniów i nauczycieli klas skrzypiec i fortepianu do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego CEA w Augustowie w dniach 07 – 08 listopada 2014r prowadzonych przez:

Skrzypce - mgr Ludmiłę Worobec – Witek (PSM I i II st. w Kielcach)
Fortepian - mgr Artur Jaroń (PSM I i II st. w Kielcach)

07 listopada (piątek) w godz. 12.00 – 16.00
08 listopada (sobota) w godz. 9.00 – 14.00

Proszę o zgłaszanie uczestników do dnia 03 listopada b.r. do godz. 15.00
na załączonej karcie zgłoszenia. O udziale w konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń e– mail: psmuz@data.pl

Zapraszamy również na koncert w dniu 07 listopada (piątek) o godz. 18.00 w wykonaniu w/w wykładowców:
Skrzypce - Ludmiłę Worobec – Witek
Fortepian – Artur Jaroń

Augustów, dn. 27 października 2014r

Z poważaniem

Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski

karta zgłoszenia pobierz


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

z a p r a s z a

uczniów i nauczycieli klas fortepianu i gitary klasycznej do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego CEA w Augustowie w dniach 17 – 18 października 2014r

FORTEPIAN:

wykładowcy – dr hab. Paweł Zawadzki
- mgr Anna Borkowska

GITARA KLASYCZNA:

Wykładowcy – prof. Piotr Zaleski
- mgr Jarosław Kocoń
- mgr Dariusz Michałowski

Proszę o zgłaszanie uczestników do dnia 11 października b.r. do godz. 15.00 na załączonej karcie zgłoszenia
e– mail: psmuz@data.pl

Z poważaniem

Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski


W dniach 13 i 14 października (poniedziałek i wtorek) zajęcia się nie odbędą.
Szkoła nieczynna


Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie zaprasza na cykl koncertów Filharmonii Narodowej z Warszawy

Terminarz i tematy koncertów w sezonie 2014/2015

21 września 2014r – „Śladami Celtów” / W krainie Asterixa
29 października 2014r – „Trzy razy F” – flet, fagot i fortepian
19 listopada 2014r – „Z albumu polskiej piosenki” / Dzieci i czary
10 grudnia 2014r- „Z blaskiem i precyzją”/w labiryncie dźwięków
21 stycznia 2015r- ”Tajemnice kameralistyki”- Kwintet fortepianowy – pięciu wspaniałych
11 lutego 2015r – Bedreich Smetana – Sprzedana narzeczona
04 marca 2015r – Perkusja i akordeon – Odkrycia XX wieku/stroiki, guziki, pałeczki, szczoteczki
15 kwietnia 2015r – karnawał wenecki
20 maja 2015r – Z biegiem Dunaju / O cudownych dzieciach
17 czerwca 2015r – Spotkajmy się w ziemiańskiej / Rymy i rytmy

Wszystkie koncerty odbywają się w sali koncertowej szkoły muzycznej w Augustowie przy ul. Wybickiego 1 o stałej porze – godz. 18.00.

Wstęp wolny.


Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie w porozumieniu z Radą Pedagogiczną na podstawie Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 2 lutego 2011r., zmieniające rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego w publicznych szkołach i placówkach artystycznych, zarządza w roku szkolnym 2014/2015 następujące dni wolne od zajęć:

- 13 października 2014r
- 10 listopada 2014r
-  02 stycznia 2015r
-  05 stycznia 2015r
-  30 kwietnia 2015r
-  05 czerwca 2015r


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie serdecznie zaprasza na walne spotkanie rodziców (opiekunów), w związku z wyborem nowych władz. Prosimy o czynny udział w spotkaniu w dniu 29 września (poniedziałek) o godz. 18.00 w sali koncertowej PSM.

Dyrektor PSM i Rada Rodziców
 


 

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

serdecznie zaprasza

uczniów i nauczycieli klas skrzypiec do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej w dniach 24-25 września 2014r. prowadzonych przez prof. Magdalenę Szczepanowską- AM Warszawa
 

24 września (środa) godz. 14.00 – 20.00
25 września (czwartek) godz. 9.00 – 14.00


Proszę o zgłaszanie uczniów (przede wszystkim przygotowujących się do przesłuchań CEA oraz uczniów na wyższym poziomie nauczania szkół I i II st.) do dnia 22 września (poniedziałek) do godz. 15.00 wyłącznie drogą e-mailową psmuz@data.pl na załączonej karcie zgłoszenia.

Augustów, dn. 16.09.2014rr.

Serdecznie zapraszamy

 


 

Zajęcia w dniach 16.09. (wtorek) – 19.09. (piątek) z p. Małgorzatą Witońską – Lange nie odbędą się.
 


 



Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września (poniedziałek) o godz. 17.30