AKTUALNOŚCI 2015/2016

 

Aktualności rok szkolny 2014/2015 zobacz
Aktualności rok szkolny 2013/2014 zobacz
Aktualności rok szkolny 2012/2013 zobacz
Aktualności rok szkolny 2011/2012 zobacz
Aktualności rok szkolny 2010/2011 zobacz
Aktualności rok szkolny 2009/2010 zobacz
Aktualności rok szkolny 2008/2009 zobacz
Aktualności rok szkolny 2007/2008 zobacz
Aktualności rok szkolny 2006/2007 zobacz

Lista przyjętych do PSM na rok szk. 2016/2017

AKORDEON

1. Bukowska Natalia
2. Milewski Bartłomiej
3. Milewski Miłosz
4. Obuchowski Filip
5. Pokropowicz Michał

FAGOT

1. Mazurkiewicz Maria

FLET

1.Wysocka Milena

FORTEPIAN

1. Bujnowska Natalia
2. Jagłowska Marcelina
3. Karpińska Julia
4. Klejps Aleksandra
5. Kotarska Wiktoria
6. Kucharska Joanna
7. Malinowska Gabriela
8. Maliszewska Gabriela
9. Milewska Michalina
10. Nowik Aniela
11. Pycz Weronika
12. Rółkowska Zuzanna
13. Sadowska Faustyna
14. Zakrzewska Hanna

 GITARA

1. Goworowska Emila
2. Markiewicz Nina
3. Zaskowska Zuzanna
4. Mazurkiewicz Jakub Maciej

KLARNET

1. Puchlik Jakub

PERKUSJA

1. Stankiewicz Julian

SAKSOFON

1. Bochenek Kacper

SKRZYPCE

1. Gąsiewska Dominika
2. Kierklo Zuzanna
3. Marsella Annabel
4. Niekraś Zuzanna
5. Stankiewicz Hanna
6. Szklarek Maria
7. Wasilewska Julia

TRĄBKA

1. Puchlik Dominik
2. Wyganowski Marcin

WIOLONCZELA

1. Erfort Amelia
2. Mazurkiewicz Magdalena
3. Sokołowska Nikola
 


Lista kandydatów zakwalifikowanych do nauki w PSM I st. w Augustowie w roku szk. 2016/2017

1.Bochenek Kacper
2.Malinowska Gabriela
3.Wyganowski Marcin
4.Markiewicz Nina
5.Wasilewska Julia
6.Niekraś Zuzanna
7.Wysocka Milena
8.Erfort Amelia
9.Milewska Michalina
10.Pycz Weronika
11.Kucharska Joanna
12.Zaskowska Zuzanna
13.Stankiewicz Hanna
14.Mazurkiewicz Jakub Maciej
15.Mazurkiewicz Maria
16.Mazurkiewicz Magdalena
17.Kotarska Wiktoria
18.Pokropowicz Michał
19.Maliszewska Gabriela
20.Klejps Aleksandra
21.Milewski Miłosz
22.Milewski Bartłomiej
23.Obuchowski Filip
24.Stankiewicz Julian
25.Kierklo Zuzanna
26.Puchlik Jakub
27.Puchlik Dominik
28.Bujnowska Natalia
29.Goworowska Emilia
30.Marsella Annabel
31.Szklarek Maria
32. Zakrzewska Hanna
33.Bukowska Natalia
34.Karpińska Julia
35. Sokołowska Nikola
36. Gąsiewska Dominika
37. Rółkowska Zuzanna
38. Nowik Aniela
39.Jagłowska Marcelina
40. Sadowska Faustyna


Zakończenie roku szkolnego 24 czerwca (piątek) godz. 17.00


 

Lista kandydatów do nauki w PSM I st. – badanie przydatności do poszczególnych instrumentów


Skrzypce, wiolonczela – 9 lub 10 czerwca 2016r (czwartek, piątek) godz. 15.00 , sala nr 10 bud. C, (od ul. Wybickiego, I piętro)

1. Kierklo Zuzanna
2. Malinowska Gabriela
3. Wasilewska Julia
4. Gąsiewska Dominika
5. Erfort Amelia
6. Sokołowska Nikola
7. Zaskowska Zuzanna
8. Stankiewicz Hanna
9. Marsella Annabel
10.Milewska Michalina
11.Niekraś Zuzanna
12.Szklarek Maria
13.Markiewicz Nina
14.Mazurkiewicz Magdalena

Perkusja – 9 czerwca 2016r. (czwartek) – godz. 15.00, sala nr 23 bud. A (od Kanału, I piętro)

1. Mazurkiewicz Maria
2. Mazurkiewicz Jakub


Akordeon – 9 czerwca 2016r. (czwartek) – godz. 15.00 sala nr 13 bud. B (główny, I piętro)

1. Pokropowicz Michał
2. Obuchowski Filip
3. Milewski Miłosz
4. Milewski Bartłomiej
5. Bukowska Natalia


Fortepian - 9 lub 10 czerwca 2016r (czwartek, piątek) – godz. 15.00, sala nr 6 bud. C (od ul. Wybickiego, parter)

1. Wysocka Milena
2. Kotarska Wiktoria
3. Bujnowska Natalia
4. Pycz Weronika
5. Kucharska Joanna
6. Mazurkiewicz Jakub
7. Klejps Aleksandra
8. Zakrzewska Hanna
9. Milewska Michalina
10.Nowik Aniela
11.Sadowska Faustyna
12.Bukowska Natalia
13.Markiewicz Nina
14.Niekraś Zuzanna
15.Gąsiewska Dominika
16.Marsella Annabel
17.Rółkowska Zuzanna
18.Zaskowska Zuzanna
19.Mazurkiewicz Magdalena
20.Stankiewicz Hanna
21. Szklarek Maria
22.Kierklo Zuzanna

Instrumenty dęte: flet, klarnet, trąbka, saksofon – 9 czerwca 2016r. (czwartek) – godz. 15.00 , sala nr 3 bud. C (od ul. Wybickiego, parter)

1. Wyganowski Marcin
2. Bochenek Kacper
3. Niekraś Zuzanna
4. Wysocka Milena
5. Mazurkiewicz Magdalena
6. Malinowska Gabriela
7. Mazurkiewicz Maria
8. Julian Stankiewicz
9. Jakub Puchlik
10.Dominik Puchlik
11.Jagłowska Marcelina

Gitara – 9 czerwca 2016r. (czwartek) – godz. 15.00,  sala nr 22 bud. A (od Kanału, parter)

1. Goworowska Emilia
2. Markiewicz Nina
3. Gąsiewska Dominika
4. Rółkowska Zuzanna
5. Zaskowska Zuzanna
6. Mazurkiewicz Jakub
7. Mazurkiewicz Magdalena
8. Mazurkiewicz Maria
9. Malinowska Gabriela



Lista kandydatów do nauki w PSM I st. w Augustowie


06 czerwca 2016r. (poniedziałek) – testy sprawdzające podstawowe predyspozycje muzyczne

godz. 15.00

1.Bochenek Kacper
2.Malinowska Gabriela
3.Wyganowski Marcin
4.Markiewicz Nina
5.Wasilewska Julia
6.Niekraś Zuzanna
7.Wysocka Milena
8.Erfort Amelia

Godz. 16.00

1. Gąsiewska Dominika
2.Milewska Michalina
3.Pycz Weronika
4.Kucharska Joanna
5.Rółkowska Zuzanna
6.Zaskowska Zuzanna
7. Mazurkiewicz Jakub Maciej
8.Mazurkiewicz Maria
9.Mazurkiewicz Magdalena

Godz. 17.00

1. Stankiewicz Hanna
2.Kotarska Wiktoria
3.Pokropowicz Michał
4.Maliszewska Gabriela
5.Klejps Aleksandra
6.Milewski Miłosz
7.Milewski Bartłomiej
8.Obuchowski Filip
9. Zakrzewska Hanna

07.czerwca 2016r. ( wtorek)- testy sprawdzające podstawowe predyspozycje muzyczne

Godz.15.00

1.Stankiewicz Julian
2.Kierklo Zuzanna
3.Puchlik Jakub
4.Puchlik Dominik
5.Bujnowska Natalia
6.Goworowska Emilia
7.Annabel Marsella
8.Szklarek Maria

Godz.16.00

1. Bukowska Natalia
2.Nowik Aniela
 

Osoby chętne do szkoły muzycznej, których nie ma na liście i nie złożyły wniosku o przyjęcie do szkoły muzycznej mogą zgłosić się na testy sprawdzające we wtorek – 7 czerwca na godz. 16.00


Z uwagi na jubileusz 40 –lecia działalności szkoływ dniu 03 czerwca 2016 r (piątek)
od godz. 14.00 wszystkie zajęcia odwołane (szkoła nieczynna)

 


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

z a p r a s z a

uczniów i nauczycieli klas fortepianu i skrzypiec do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego w Augustowie
w dniach 10 – 11 czerwca 2016

FORTEPIAN:
10 (piątek) godz. 9.00 – 15.00
11 czerwca (sobota) godz. 9oo – 14oo
Wykładowca – mgr Artur Jaroń – ZPSM Kielce

SKRZYPCE:
10 (piątek) godz. 9.00 – 15.00
11 czerwca (sobota) godz. 9oo – 14oo
Wykładowca – mgr Ludmiła Worobec -Witek
Proszę o zgłaszanie uczestników na załączonej karcie zgłoszenia
do dnia 07 czerwca (wtorek) b.r. do godz. 16.00
e– mail: psmuz@data.pl



Z poważaniem

Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski
 

Karta zgłoszenia pobierz


Dzień -27 maja (piątek)jest dniem wolnym od zajęć i pracy.
Szkoła nieczynna


W dniu 25 maja (środa) zajęcia z p. Małgorzatą Witońską – Lange nie odbędą się


 

Zapraszamy
uczniów i rodziców na galę z okazji 40 –lecia działalności  Państwowej Szkoły Muzycznej.
Wstęp wolny


Konsultacje z p. Arturem Jaroniem i p. Ludmiłą Worobec – Witek z dn. 23 – 24 maja 2016 zostały przełożone na 10-11 czerwca 2016r


Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

z a p r a s z a

uczniów i nauczycieli klas fortepianu do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego w Augustowie
w dniach 20 – 21 maja 2016

FORTEPIAN:
20 maja (piątek) godz. 10 – 18oo Przerwa obiadowa od 1330 – 15oo
21 maja (sobota) godz. 9oo – 14oo

Wykładowca – prof. Robert Marat – A M Katowice

Proszę o zgłaszanie uczestników na załączonej karcie zgłoszenia
do dnia 17 maja (wtorek) b.r. do godz. 16.00
e– mail: psmuz@data.pl



Z poważaniem

Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski


 

Dzień 2 maja 2016r – poniedziałek jest normalnym dniem pracy.  Zajęcia dydaktyczne zgodnie z planem.


Dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie klas fortepianu i gitary,

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej z fortepianu i gitary w dniach 06 - 07 (piątek i sobota) maja 2016r

FORTEPIAN - 06.05.2016r (piątek) w godz. 9.00-18.00
07.05 2016r (sobota) w godz. 9.00 -14.00

wykładowcy :

prof. Paweł Zawadzki
mgr Anna Borkowska

GITARA - 06.05.2016r (piątek) w godz. 11.00-18.00
07.05.2016r (sobota) w godz. 9.00 -15.00

wykładowcy:

prof. Wanda Palacz
mgr Jarosław Kocoń
mgr Dariusz Michałowski

Proszę o zgłaszanie uczniów do dnia 04 maja (środa) b.r. do godz. 16oo na karcie zgłoszenia e– mail:psmuz@data.pl
 

Augustów, dn. 28.04.2016r

Serdecznie zapraszamy

Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski
 


Uwaga!!!
Nie odbędą się konsultacje pianistyczne z prof. Robertem Maratem w dniach 29-30 kwietnia w PSM w Augustowie w ramach Ogólnopolskiego Punktu Konsultacyjnego.



W dniach od 25 kwietnia do 30 kwietnia zajęcia z p. Małgorzatą Witońską – Lange nie odbędą się.


W dniach od 15 (piątek) kwietnia do 23 kwietnia (sobota) zajęcia z p. Małgorzatą Witońską–Lange są odwołane.


Wyniki V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego 10 -14kwietnia Augustów 2016 

Laureaci w kat. I

1.      Szałwińska Gabriela – I miejsce –Państwowa szkoła Muzyczna I stopnia  im. Emila Młynarskiego w Augustowie -nauczyciel p. Anetta Pękala

2.      Chałupczak Emilia – II miejsce – Państwowa Ogólnokształcąca szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie –nauczyciel p. Marzena Jasińska-Siudzińska

3.      Walusińska Maja - II miejsce – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Różyckiego  w Kielcach – nauczyciel  Jolanta Jaroń

4.      Ostrowski Paweł   - III miejsce – Ogólnokształcąca szkoła Muzyczna w Płocku  nauczyciel p. Tomasz Zgorzelski

5.      Sulniute Agne        - III miejsce – Kaunas Ist. Miusic Shool /Litwa    nauczyciel Svietłana Mazeikine

wyróżnienia

1.      Jeliński Maciej – Państwowa szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego  w Augustowie, nauczyciel p. Danuta Long

2.      Lewkowski Michał –Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderwewskiego – Państwowa szkoła Muzyczna I st. w Białymstoku, nauczyciel p. Iwona Felińska

3.      Mitros Maja - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego  w Augustowie -nauczyciel p. Anetta Pękala

4.      Sikorska Martyna – Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach,   nauczyciel p. Barbara Miałkowska

5.      Swirid Diana- Szkoła Muzyczna nr 2 w Grodnie/Białoruś,   nauczyciel Natalia Latyshewa

6.      Zubowicz Tomasz –  Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Giżycku,   nauczyciel p. Michał Tyczyński

 

Kategoria II

1.      Jurkiewicz Piotr - I miejsce - Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach,    nauczyciel p. Anna Borkowska

2.      Kukliński Kacper - I miejsce –Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F.  Nowowiejskiego w Gdańsku, nauczyciel p. Elżbieta Pasierowska - Kołodziej

3.      Adelgeym Alexandra – II miejsce – Centralna szkoła Muzyczna przy Moskiewskim Konserwatorium Muzycznym im. Piotra czajkowskiego w Moskwie/Rosja, nauczyciel Wasilij Iwanowicz Jermakow

4.      Sereda Marianna - II miejsce- Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana

                                  Paderewskiego w Krośnie, nauczyciel p. Dorota Skibicka

5.      Chałupczak Michał   - III miejsce– Państwowa ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie –nauczyciel p. Marzena Jasińska-Siudzińska

6.      Rak Dominika - III miejsce- Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy, nauczyciel p. Maria Fraindt-Owsik

7.      Seroka Mikołaj  - III miejsce - – Państwowa Ogólnokształcąca szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Warszawie, nauczyciel p. Małgorzata Gambrych

8.      Sobolewska Weronika – III miejsce - - Państwowa szkoła Muzyczna I stopnia  im. Emila młynarskiego w Augustowie –nauczyciel p. Anna Borkowska

Wyróżnieni:

1.      Bałaga  Emilia  - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Różyckiego w Kielcach –  nauczyciel  Katarzyna Sroka

2.      Domżał  Józef – Państwowa ogólnokształcąca szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego  w Warszawie, nauczyciel p. Wilia Ochocka - Janusz

3.      Kęćko Magdalena  – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Różyckiego w Kielcach nauczyciel  Jolanta Jaroń

4.      Knebel Hanna- Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach,     nauczyciel p. Anna Borkowska

 

5.      Mindak Maria Wadimowna- Children’s  Art School nr 5 Odessa/Ukraina,  nauczyciel   Olga Wiaczesławowna Jacyniuk

6.      Moniuszko Włodzimierz - Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach,   nauczyciel p. Anna Borkowska

7.      Petecki Tomasz - Ogólnokształcąca szkoła Muzyczna w Płocku – nauczyciel p. Tomasz Zgorzelski

8.      Sołodar Waleria - Children’s  Art School nr 5 Odessa/Ukraina   nauczyciel Olga Wiaczesławowna Jacyniuk

 

9.      Żołnacz Justyna Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego   Warszawa, nauczyciel p. Anna Łuczak

 

Kategoria III

1.      Alexewicz Piotr - I miejsce Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, nauczyciel p. Paweł Zawadzki

2.      Kawecki Antoni - II miejsce- Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Z. Brzewskiego przy Zespole szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie, nauczyciel Irina Rumiancewa -Dabrowski

3.      Łozowska Julia  - II miejsce-- Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Z. Brzewskiego przy Zespole szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie, nauczyciel p. Joanna Ławrynowicz - Just

4.      Sacharzewska Kamila - III miejsce -Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. w bsp nauczyciel p. Anna Borkowska

5.      Śleziak Tymoteusz  - III miejsce - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsko Białej, nauczyciel Grzegorz Niemczuk

6.      Czerniejewski Gabriel  - wyróżnienie- Państwowa szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego w Płocku, nauczyciel p. Mariusz Tytman

Kategoria IV

W kategorii IV nie przyznano I nagrody.

Nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu Roberta Schumanna uzyskał Jakub Mariańczyk ( grupa IV) – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Różyckiego w Kielcach – nauczyciel Andrzej Domin

1.      Mariańczyk Jakub – II miejsce -– Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Różyckiego w Kielcach – nauczyciel  Andrzej Domin

2.      Kopiejek Katarzyna – III miejsce – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, nauczyciel Małgorzata Krzemińska - Sribniak

3.      Krzyżowski Mateusz –III miejsce – Państwowa szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w  Katowicach, nauczyciel p. Lubow Nawrocka

4.      Pikuta Antoni –III miejscePaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Opolu, nauczyciel p. Celina Heller

5.      Stanicka Jagoda –III miejsce –Zespól Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego w Warszawie, nauczyciel p. Justyna Galant -Wojciechowska

6.       Woźniak Piotr – III miejsce - Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Różyckiego w Kielcach – nauczyciel  Andrzej Domin

Wyróżnieni:

1.Kubik MartynaPaństwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Krakowie, nauczyciel p. Olga Łazarska

 2. Żaromski KacperZespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krośnie,   nauczyciel p. Dorota Skibicka


Lista nagrodzonych i wyróżnionych w kat. IV w kolejności alfabetycznej V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Augustów 2016

91. Kopiejek Katarzyna
92. Krzyżowski Mateusz
93. Kubik Martyna
96. Mariańczyk Jakub
97. Pikuta Antoni
103. Stanicka Jagoda
105. Woźniak Piotr
106. Żaromski Kacper


Lista nagrodzonych i wyróżnionych w kat. III w kolejności alfabetycznej V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Augustów 2016r

1. Alexewicz Piotr
2. Czerniejewski Gabriel
3. Kawecki Antoni
4. Łozowska Julia
5. Sacharzewska Kamila
6. Śleziak Tymoteusz


Lista wykonawców kat. I i II koncertu laureatów - 14.04.2016 r godz. 11.00

Program

1. Walusińska Maja – P. Wachs – Promenada osiołka
2. Chałupczak Emilia – T. Szeligowski - Arietta (Sonatina C – dur, cz. II)
3. Szałwińska Gabriela – F. Rybicki - Kujawiak i Mazur
4. Sereda Marianna – F. Chopin – Trios Ecossaises op. 72 nr 3
5. Adelgeym Alexandra – J. S. Bach – Fantazja c – moll BWV 906
6. Kukliński Kacper – R. Schumann – Arabeska op. 18
7. Jurkiewicz Piotr – J. Haydn – Sonata A – dur cz. I
 


Uczestnicy V międzynarodowego Konkursu Pianistycznego kat. III, którzy zakwalifikowali się do etapu II

72. Kawecki Antoni
73. Kruger Justyna
74. Kuśmierz Karolina
78. Łozowska Julia
81. Sacharzewska Kamila
83. Schock Laura
84. Śleziak Tymoteusz
88. Alexewicz Piotr
89. Czerniejewski Gabriel
90. Gabryś Katarzyna


Kolejność miejsc będzie ogłoszona podczas koncertu laureatów przy wręczaniu nagród w dniu 14 kwietnia (czwartek) o godz. 11.00”


Lista nagrodzonych w kat. II w kolejności alfabetycznej V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Augustów 2016

Kategoria II


1. Adelgeym Alexandra
2. Chałupczak Michał
3. Jurkiewicz Piotr
4. Kukliński Kacper
5. Rak Dominika
6. Sereda Marianna
7. Seroka Mikołaj
8. Sobolewska Weronika



Lista wyróżnionych w kat. II w kolejności alfabetycznej V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Augustów 2016



1. Bałaga Emilia
2. Domżał Józef
3. Kęćko Magdalena
4. Knebel Hanna
5. Mindak Maria Wadimowna
6. Moniuszko Włodzimierz
7. Petecki Tomasz
8. Sołodar Waleria
9. Żołnacz Justyna
 

Lista nagrodzonych w kat. I w kolejności alfabetycznej V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Augustów 2016

1. Chałupczak Emilia
2. Ostrowski Paweł
3. Sulniute Agne
4. Szałwińska Gabriela
5. Walusińska Maja



Lista wyróżnionych w kat. I w kolejności alfabetycznej V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Augustów 2016

1. Jeliński Maciej
2. Lewkowski Michał
3. Mitros Maja
4. Sikorska Martyna
5. Swirid Diana
6. Zubowicz Tomasz


W związku z V Międzynarodowym Konkursem Pianistycznym – Augustów 2016 w dniach od 11kwietnia do 14 kwietnia 2016r  zajęcia dydaktyczne w szkole muzycznej są odwołane.


 

 


 

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

zaprasza

uczniów i nauczycieli klas fortepianu i skrzypiec do udziału w zajęciach Punktu Konsultacyjnego w Augustowie
w dniach 18 -19 marca 2016r

FORTEPIAN:

18 marca (piątek) godz. 13.00 – 19.00
19 marca (sobota)
godz. 9oo – 14oo
wykładowca – prof. Joanna Ławrynowicz – Just (UM FC Warszawa)

SKRZYPCE

18 marca (piątek)
w godz. 13oo – 18oo
19 marca (sobota)
w godz. 9oo – 14oo


Wykładowca – prof. Maria Orzechowska (UM FC Warszawa)


Proszę o zgłaszanie uczestników do dnia 16 marca b.r. na załączonej karcie zgłoszenia
e– mail: psmuz@data.pl
 

Z poważaniem

Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski

Karta zgłoszenia pobierz
 


W dniu 19 lutego (piątek) zajęcia z p. Małgorzatą Witońską – Langenie odbędą się.


I WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS WOKALNY KOLĘD I PASTORAŁEK PSM AUGUSTÓW 14.01.2016 R.

Komisja w składzie: Emil Kulbacki, Bożenna Szumska, Waldemar Milewski, Grzegorz Sobczak postanowiła nagrodzić następujące prezentacje konkursowe:

LAUREACI

KATEGORIA I: SOLIŚCI KLASY I-III/6:

I MIEJSCE: Oliwia Piekarska (kolęda: „Lulaujże Jezuniu”)

KATEGORIA II: SOLIŚCI KLASY IV-V/6:

I MIEJSCE: Melania Artemis Nikolopoulou (pastorałka „Wigilijna noc”)
I MIEJSCE: Jakub Truszkowski (pastorałka „Mario czy Ty wiesz?”
II MIEJSCE: Bartosz Kuryło (pastorałka „Bosy pastuszek”)

KATEGORIA III: SOLIŚCI KLASY VI/6 i – IV/4:

I MIEJSCE: Magdalena Bartoszewicz ( kolęda „Nie było miejsca dla Ciebie”)
I MIEJSCE: Karolina Kuryło (kolęda „Mizerna Cicha”)
II MIEJSCE: Izabela Kielich (kolęda „Wśród nocnej ciszy”)
II MIEJSCE: Kinga Zalewska (kolęda „Z narodzenia Pana”)
III MIEJSCE: Kornelia Gregorowicz (kolęda „Cicha noc”)
III MIEJSCE: Monika Sturgulewska (kolęda „Cicha noc”)

Wyróżnienie: Weronika Masłowska (pastorałka „Kolędnicy wędrownicy”)
Wyróżnienie: Agata Maliszewska (kolęda „Lulajże Jezuniu”)

KATEGORIA IV: ZESPOŁY:

I MIEJSCE: Zespół w składzie: Natalia Bołtralik, Karolina Kuryło, Oliwia Kondracka (Pastorałka „Maleńka miłość”)
II MIEJSCE: Zespół w składzie: Agata Maliszewska i Weronika Masłowska (kolęda „Wśród nocnej ciszy”)
II MIEJSCE: Zespół w składzie: Izabela Kielich i Kinga Zalewska (kolęda „Lulajże Jezuniu”)
III MIEJSCE: Zespół w składzie: Aleksandra Filipow i Agata Maliszewska (pastorałka „Jest taki dzień”)




Regulamin i kartę zgłoszenia pobierz



Protokół ze Szkolnego Konkursu na utwór Dowolny w dniu 10 grudnia 2015r  pobierz


 


Harmonogram Konkursu na utwór dowolny w dniu 10 grudnia 2015r  pobierz


 

KONCERT
z okazji
Dnia Niepodległości

W programie:
Utwory patriotyczne i muzyka polska

Dnia 12.XI.2015r godz. 18.00


Sala koncertowa PSM


Dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie klasy fortepianu,

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach Ogólnopolskiego Punktu Konsultacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej z fortepianu w dniach:

13 - 14 listopada 2015r.

Prowadzący:

dr Paweł Zawadzki (Akademia Muzyczna we Wrocławiu)
mgr Anna Borkowska – PSM I i II st. w Suwałkach i Augustowie
 

13 listopada – piątek

godz. 10oo – 18oo lekcje otwarte z przerwą na obiad


14 listopada – sobota

godz. 9oo – 15oo lekcje otwarte
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie uczestników do
dnia 10 (wtorek) do godz. 15oo ; e-mail:psmuz@data.pl


Augustów, dn. 03 listopada 2015r


Serdecznie zapraszamy
Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski

 

Karta zgłoszenia pobierz


Dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie klasy gitary,

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach Ogólnopolskiego Punktu Konsultacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej z gitary w dniach:

13 - 14 listopada 2015r.

Prowadzący:

prof. Piotr Zaleski - Akademia Muzyczna Wrocław
prof. Marcin Zalewski – Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina Warszawa
mgr Dariusz Michałowski – PSM I i II st. Suwałki i Augustów

13 listopada – piątek 2015 r

godz. 11oo – 19oo lekcje otwarte z przerwą na obiad

14 listopada – sobota 2015 r

godz. 9oo – 15oo lekcje otwarte

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie uczestników do
dnia 10 (wtorek) do godz. 15oo ; e-mail:psmuz@data.pl

Augustów, dn. 03 listopada 2015r


Serdecznie zapraszamy
Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski
 

Karta zgłoszenia pobierz


Dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie klasy skrzypiec,

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach Ogólnopolskiego Punktu Konsultacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej ze skrzypiec w dniach:

13 - 14 listopada 2015r.

Prowadzący: mgr Anna Rzymyszkiewicz - PSM I st. Nr 4 w Warszawie

13 listopada – piątek 2015 r
godz. 10oo – 19oo lekcje otwarte z przerwą na obiad
14 listopada – sobota 2015 r
godz. 9oo – 15oo lekcje otwarte
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie uczestników do
dnia 10 (wtorek) do godz. 15oo ; e-mail:psmuz@data.pl
Augustów, dn. 03 listopada 2015r


Serdecznie zapraszamy
Dyrektor szkoły
mgr Dariusz Michałowski

Karta zgłoszenia pobierz


Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie w porozumieniu z Radą Pedagogiczną na podstawie Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 2 lutego 2011r., zmieniające rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego w publicznych szkołach i placówkach artystycznych, zarządza w roku szkolnym 2015/2016 następujące dni wolne od zajęć:

2 stycznia 2016 r.
4 stycznia 2016 r.
5 stycznia 2016 r.
11 kwietnia 2016 r.
12 kwietnia 2016 r.
27 maja 2016 r.


Terminarz i tematyka Koncertów Warszawskiej Filharmonii Narodowej w PSM w Augustowie w roku szkolnym 2015/2016

Stały jest dzień tygodnia i godzina – ŚRODA – godz. 16.00

23 września – KLEZMAFOUR – SZTUKMISTRZE Z LUBLINA
Grzegorz Gadziomski – skrzypce, Wojciech Czapliński –klarnet, Rafał Grząka – akordeon, Gabriel Tomczuk – kontrabas, Kamila Siciak – perkusja
21 października – W SALONACH XIX WIECZNEJ EUROPY / CZY MOGĄ BYĆ PIEŚNI
BEZ SŁÓW?

Agata Marcewicz-Szymańska – sopran, Tomasz Piluchowski – tenor, Joanna Okoń – skrzypce, Robert Skiera – fortepian
25 listopada – KWINTET DĘTY BLASZANY/ DWORSKIE FANFARY I INNE CZARY
Mateusz Tomaszewski – trąbka, Marcin Zarzycki – trąbka, Ewa Paciorek – róg, Michał Rzeźnikowski – puzon, Mateusz Zieliński - Tuba
16 grudnia – VIVA ESPANA!
Tancerze Baletu Dworskiego CRACOVIA DANZA: Alicja Petrus, Agata Jóźwik, Jan Fećko, Łukasz Szkiłądź oraz Marcin Sochan – skrzypce, Mateusz Kowalski – gitara
13 stycznia – STEREO I W TRÓJKOLORZE/ PLANETA PEŁNA PIOSENEK
Martyna Ciok – wokal, Jakub Jurzyk – wokal, Adam Sychowski – Fortepian
24 lutego – CO NAM PRZYNIÓSŁ XX WIEK? / PRZEOIS NA MUZYKĘ
Tomasz Pawłowski – fortepian, Mateusz Zaziębło – skrzypce, Piotr Ptak - klarnet, Jarema Jarosiński – perkusja
16 marca – TEATR MUZYCZNY: GIOVANNI PAISIELLO – LA SERVA PADRONA
Aleksandra Klimczak – sopran, Michał Dembiński - baryton, Sebastian Boguszewski - mim (Vespone), Artur Janda – fortepian
27 kwietnia – MUZYCZNE KONTRASTY / PODRÓŻ ZA JEDNĄ NUTĘ
Adam Misiak – wiolonczela, Jacek Małachowski – akordeon, Grzegorz Mańkowski - gitara
18 maja – NAJPIĘKNIEJSZE Z KŁAMSTW –MIĘDZY LITERATURĄ A MUZYKĄ FRANCUSKĄ W KRAINIE MAŁEGO KSIĘCIA
Cezary Nowak – aktor, Agnieszka Karwowska – flet, Marta Guzik – fortepian,
15 czerwca – W POGONI ZA LIBRETTEM/ KOTY, ŚLIMAKI, I INNE HISTORIE
Małgorzata Toczyska - Ludwig – sopran, Małgorzata Godlewska - mezzosopran, Dawid Dubec – baryton, Anna Hajduk - fortepian

 


W dniu 14 października (środa) - Dzień Edukacji Narodowej
Szkoła nieczynna



Dyrektorzy Szkół, nauczyciele i uczniowie klas skrzypiec


Dyrekcja państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie serdecznie zaprasza do udziału w zajęciach Ogólnopolskiego Punktu Konsultacyjnego Centrum Edukacji Artystycznej ze skrzypiec w dniach 09 – 10 października 2015 r.

Prowadzący – dr Maria Orzechowska – Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina Warszawa

09 października (piątek) zajęcia od 13.00 – 20.00
Przerwa na obiad 14.30 – 15.30

10 października (sobota) zajęcia od 9.00 – 16.00
Przerwa na obiad 13.00-14.00

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 października (środa) br. na załączonej karcie zgłoszenia: psmuz@data.pl

Augustów, 02 października 2014 r.
Serdecznie zapraszamy


Dyrektor szkoły

mgr Dariusz Michałowski
 


 

Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie

zaprasza wszystkich rodziców na spotkanie

w dniu 29 września (wtorek) o godz. 18.00 związane m.in. z wyborem  do Rady Rodziców.
 


Zbiorczy plan zajęć teoretycznych kliknij


Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września (wtorek) godz. 17.00